top of page

Передвиборна програма кандидата у народні депутати України по виборчому округу №23 Констанкевич Ірини Мирославівни

Україна розпочинається з кожного з нас – з наших дій, кроків та віри у те, що разом ми зможемо значно більше. Усі три роки роботи народним депутатом я була поруч з вами, дорогі мої виборці. Ми робили усе можливе, аби зберегти школи, відстояти права дітей-«чорнобильців», розв’язати питання щодо пенсійного забезпечення, допомагали нашим захисникам, працювали над тим, аби у селах люди мали змогу отримувати якісні та доступні медичні послуги, шукали можливості для ремонту доріг, вулиць, їх освітлення… І цей список можна продовжувати і продовжувати. Завдяки моїй роботі в окрузі тепер точно можу стверджувати, що про життя Волинського Полісся знаю значно більше, аніж чиновники у міністерських кріслах. І разом з вами ми можемо продовжити розпочаті справи.

Тому робота народного депутата – це інструмент зробити ще більше корисного та хорошого для Волині. Я буду і далі працювати з людьми і для людей.

1. Підтримка розвитку галузей господарства Волинського Полісся. Ініціюватиму розробку державної програми «Полісся» для підтримки аграрних, торфовидобувних, переробних підприємств; лісових і водних господарств; підвищення туристично-рекреаційного потенціалу регіону. Сприятиму зростанню ефективності функціонування АПК; підвищенню інвестиційної привабливості Волинського Полісся; створенню сприятливих умов для розвитку підприємницької діяльності у сільській місцевості; залученню коштів на ремонти доріг.

2. Розвиток місцевих громад у контексті децентралізації. Сприятиму соціальноекономічному розвитку громад, забезпеченню їх фінансової автономності; залученню коштів на соціально-інфраструктурний розвиток громад.

3. Освіті – розвиток та належне фінансування. Відстоюватиму питання фінансування освіти на рівні не нижче 7 % ВВП; збереження початкової ланки освіти у сільській місцевості, мережі дошкільних та позашкільних закладів; запровадження нових стандартів та механізмів функціонування системи професійної (професійнотехнічної), вищої освіти; відстоюватиму питання щодо збільшення розміру заробітної плати працівникам дошкільних закладів освіти, позашкілля, науковопедагогічним працівникам; сприятиму розвитку фахової передвищої освіти; формування освітніх програм, спрямованих на виховання сімейних цінностей.

4. Військовим – гідне забезпечення й увага від держави. Захищатиму права ветеранів війни, бійців АТО/ООС щодо належного надання їм медичної та соціальної допомоги; забезпечення можливостей для проходження психологічної реабілітації, санаторно-курортного лікування.

5. Соціальний захист пенсіонерів, «чорнобильців», афганців, багатодітних та інших категорій. Виступатиму за гідне пенсійне забезпечення; захист прав ліквідаторів та громадян, які проживають на територіях, що потерпіли внаслідок катастрофи на ЧАЕС; забезпечення безперебійного харчування «дітейчорнобильців» у школах; врегулювання питання щодо компенсації коштів за лікування для пільгових категорій; недопущення подальшого скорочення пільг; збільшення розміру соціальної допомоги по догляду за людьми з інвалідністю.

6. Людям – доступну та якісну медицину. Відстоюватиму доступні та якісні медичні послуги у сільській місцевості, систематичне фінансування державних програм, в рамках яких забезпечуються медичними препаратами онкохворі, інсулінозалежні, пацієнти з нирковою недостатністю та ті, які страждають від орфанних захворювань; сприятиму розвитку амбулаторій та лікарень, збільшенню видатків на державні програми щодо покриття витрат на проведення операцій важкохворих.

7. Популяризація культури Волинського Полісся. Підтримка творчих колективів, фестивалів, мистецьких заходів, які акумулювали культурний досвід нашого краю. Розвиток спортивної інфраструктури, підтримка дітей та молоді, які мають високі досягнення у спорті.

Працюю з людьми – служу людям

Приєднуйтесь до наc у Facebook!

bottom of page