top of page

АМЕРИКАНСЬКІ БЛАГОДІЙНИКИ ДОПОМОГЛИ ВОЛИНСЬКИМ ДІТЯМ


Гуманітарна допомога із Сполучених Штатів Америки прибула на Волинь. Завдяки спільній роботі народних депутатів та медиків дітлахи із чотирьох областей України зможуть безкоштовно отримати якісну медичну допомогу.

У коробках медикаменти для обласних дитячих лікарень: від звичайних шприців до дороговартісних ліків та хірургічного обладнання. Координатор проекту розповідає, що спочатку були проблеми із доставкою допомоги, однак за сприяння народних депутатів обласні дитячі лікарні тепер будуть забезпечені медикаментами та обладнанням.


«П'ятнадцять тон п’ятсот кілограм – це для виробів медичного призначення дуже велика вага. У нас вже укладена угода про співпрацю з американцями, тож маємо надію на плідну співпрацю», - розповідає виконавчий директор благодійного фонду «Серце в долонях» Олександр Кізім.

Уся гуманітарна допомога буде розподілена для чотирьох українських областей, серед яких  і Волинь. Головний лікар Волинського обласного медичного територіального об’єднання Сергій Ляшенко зазначив, що для обласної лікарні це вже не перша допомога з-за океану.

«Ця допомога прийшла із американського міста Портланд від Україно-Американської Культурної Асоціації. Це вже третя допомога для нас, спеціалізована для тяжких хворих від найменшого необхідного», - запевняє Сергій Ляшенко.

Значних зусиль доклали і народні депутати Ірина Констанкевич та Юрій Савчук для того аби волинські дітлахи змогли отримати якісну медичну допомогу. Ірина Констанкевич зазначає, що наразі українська медицина не в найкращому стані, тому потрібно хоч якимсь чином її підтримувати.

«У цих коробках такі необхідні речі, а якщо покласти на папір, то це багатомільйонна допомога, підтримка і подарунок для нашої держави. Це жест протягнутої руки і доброго серця, тому спасибі їм за це. Разом з тим, я хотіла б подякувати тим людям, які супроводжували весь цей процес. Тому що не дивлячись на те, що нам вкрай потрібна була ця допомога, на рівні держави і контролюючих органів поставало стільки перепон», - зазначила нардеп.

Наразі виділити кошти на ліки із обласного бюджету неможливо, бюджет заблокований, а тому дуже добре, що закордонні партнери у разі потреби завжди готові допомогти.

«Бюджет заблокований і відповідно ми не можемо допомагати людям, то ж дякуємо, що є такі благодійники, що не залишаються осторонь», - зауважив депутат обласної ради Вячеслав Рубльов.

Нардеп Юрій Савчук обурений і каже, що бюджет заблокований тими популістами, які взагалі не думають, як допомогти людям, а зокрема тим, хто сам не в змозі оплатити лікування, тож гуманітарна допомога для обласних дитячих лікарень Волині, Рівненщини, Івано-Франківщини, Січеславщини від організації Mebical Teams International саме на часі. 

Варто зауважити, що всі витрати з транспортування на себе взяли також американські благодійники.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page