top of page

«А ВИ НАМ СКІЛЬКИ ГРОШЕЙ ПРИВЕЗЛИ?», - ЖИТЕЛІ СЕЛА ШЛАПАНЬ ДО ІРИНИ КОНСТАНКЕВИЧ


У Дольській сільській раді Любещівського району точно знають про справжні причини низьких пенсій та зарплат, а ще – скільки в селі купили голосів. Цією інформацією вони поділились із народним депутатом Іриною Констанкевич.

«А Ви нам скільки грошей привезли?». З таким запитанням звернулася до народного депутата Ірини Констанкевич мешканка села Шлапань, що на окраїнах села Любешівщини. Цікаво, що пані Марія вважає таке питання цілком очевидним, час президентських виборів все-таки.
За словами мешканців села Шлапань у передвиборній гонці у них голоси купували, розповідають, що гроші роздають не приїжджі агітатори, а свої ж освітяни просто таки у школі, а платять не мало, не багато, 200 гривень за галочку у бюлетені навпроти Петра Порошенка. Такі заяви не можуть не дивувати, проте, на думку нардепа Ірини Констанкевич, за кого віддавати свій голос – справа кожного українця, та не варто забувати, що продавши свій голос ти продаєш своє майбутнє.

«Сьогодні люди беручи тих двісті гривень себе заспокоюють, що мовляв дають, а я буду голосувати по совісті, але якщо ти вже взяв гроші, то про совість не може бути й мови», - переконана Ірина Констанкевич.

Люди обурені, мовляв їх школа і так немає достатнього освітнього рівня, а замість його підвищення вчителі займаються підкупом виборців.

І як стало нам відомо, після виходу сюжету в ефір поліція порушила кримінальну справу за фактом підкупу виборців, ведеться розслідування.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

コメント


bottom of page