top of page

А ЩО ТАМ З ОСВІТЯНАМИ І ЇХ ЗАРПЛАТАМИ?


Під час ефіру на «12 каналі» народна депутатка Ірина Констанкевич обговорила питання заробітних плат для освітян.

Ірина Констанкевич зауважує: «Тема зарплат освітянам актуальна і знаходиться в полі зору моєї депутатської роботи впродовж кількох років. Було зареєстровано чимало законопроєктів, які дають реальні механізми змінювати і збільшувати заробітні плати освітянам. Проте, монобільшість, представлена в уряді і Комітеті їх ігнорує і відхиляє».

Тому, нардеп змушена була звернутися до новопризначеного виконуючого обов‘язки Міністра освіти і науки Сергія Шкарлета з публічної площадки, за допомогою брифінгу. Ірина Констанкевич зазначає «Хочемо, аби нам донесли позицію як регулюватиметься питання зарплати освітян і як буде виконуватися існуючий закон про освіту. Міністр мою позицію знає!»

Окрім цього, народна депутатка має найближчим часом зустрітися з Сергієм Шкарлетом і обговорити ці всі питання. Розглянеться проблема дистанційно навчання, в який спосіб має бути організований навчальний процес з 1 вересня.

Ірина Констанкевич наголошує: «Не менш важливим є обговорення нещодавно зареєстрованого законопроєкту, який уможливлює навчання студентів-іноземців іноземною(ТОБТО РОСІЙСЬКОЮ) мовою. Це невідповідає моїй позиції як патріота і українського філолога! Навчання винятково державною мовою!»

Comments


bottom of page