top of page

БЕЗДОРІЖЖЯ, ОБ’ЄДНАННЯ В ОТГ І… КОНЦЕРТ ПОПЛАВСЬКОГО: ЧИМ СЬОГОДНІ ЖИВУТЬ ЖИТЕЛІ ВЕЛИКОЇ ГЛУШІ


Справжнє свято із танцями та піснями влаштували жителі Великої Глуші, що у Любешівському районі, до приїзду народного депутата Ірини Констанкевич.


Ірина Мирославівна розповіла жителям села про зроблену роботу за своєї каденції, адже робота народного депутата це не тільки написання законопроектів, але й робота у виборчому окрузі, безпосереднє спілкування з людьми.

«Всі законопроекти ініційовані мною народжувались тут, на Волині. Дуже багато зусиль потрібно було прикласти, аби повернути гаряче харчування для дітей-чорнобильців поліських районів. Цьому передували неодноразові звернення до міністрів, брифінги у Верховній Раді. Тільки тоді, коли ми разом із батьками пішли до міністра соцполітики питання було вирішене», - розповіла Ірина Констанкевич. Серед найактуальніших питань, які обговорювалися, проблема бездоріжжя, демаркації кордону з Республікою Білорусь, харчуванням дітей у садочках, створення об’єднананої територіальної громади, а також ініційовані урядом реформи.


«Головне завдання реформ не погіршити життя людей, а покращити його. Поки що я бачу тільки проблеми, пов’язані з оптимізацією, реорганізацією, а чиновники продовжують «викачувати з людей гроші», - обурювалась парламентар.

Жителі села подякували Ірині Констанкевич за зроблену роботу. Зокрема, за сприяння нардепа та фонду "Тільки разом" спільно із ініціативною громадою було придбано музичну апаратуру для школи та будинку культури, відремонтовано частину дороги та встановлено огорожу навколо будинку культури. 

На завершення жителі попросили Ірину Констанкевич влаштувати для селян концерт Михайла Поплавського. Своєю чергою, нардеп пообіцяла зорганізувати для жителів села Велика Глуша концерт найкращих волинських колективів.Comentários


bottom of page