top of page

БЕЗДОРІЖЖЯ, ШКІЛЬНИЙ АВТОБУС, ЗАКРИТТЯ ФАПУ… ЧИМ СЬОГОДНІ ЖИВУТЬ ЖИТЕЛІ КЛУБОЧИНА?


Вчора в рамках робочого візиту до Ківерцівського району народний депутат Ірина Констанкевич разом із депутатом обласної ради Олександром Омельчуком та представниками фонду Ігоря Палиці "Тільки разом" побувала у селі Клубочин. Село налічує всього 131 жителя, однак проблеми тут ті ж: бездоріжжя, низьке соціальне забезпечення, неналежний рівень  медицини і багато іншого.

Найперше нардеп поклала квіти та помолилася біля могили розстріляних у роки Другої світової війни клубочинців, а також оглянула місцевий музей. Історія свідчить, що  коли нацисти окупували Україну, вони створили в Трохимброді (єврейське містечко, яке існувало в Західній Україні) біля Клубочина гетто, куди звезли євреїв з сусідніх міст і сіл. Більшість євреїв Трохимброда, а також сусідніх містечок були вбиті нацистами євреям та партизанам. Втекти з гетто вдалося не більше, ніж 200 євреям. Їм допомогли партизани із Клубочина. За допомогу цим партизанам і євреям фашисти розстріляли 137 жителів села Клубочин близько 50 мешканців тоді польського села Обірки, включаючи дітей.  Сам Трохимбрід був повністю спалений і зараз на цьому місці залишився тільки ліс та поле.
У приміщенні місцевого клубу Ірина Констанкевич зустрілася з громадою. Найперше парламентар відзвітувалася перед громадою за зроблене,  адже переконана, що кожен депутат повинен їхати до людей, що надали йому «мандат довіри». За два роки роботи в парламенті Ірині Констанкевич вдалося залучити на свій округ більше як 46 мільйонів гривень. За оцінками громадських організацій нардеп від 23 округу входить до найактивніших депутатів парламенту, а це: десятки законопроектів, сотні реалізованих соціальних проектів, тисячі звернень від людей і десятки тисяч подоланих кілометрів доріг волинського Полісся задля безпосереднього спілкування з громадами.

Серед питань, які турбують  жителів Клубочина – бездоріжжя, приєднання до Цуманської ОТГ, неналежний стан шкільного автобусу, ймовірність закриття сільського ФАПУ в рамках нової «медичної реформи».

Місцева поштарка нарікала на те, що вже з 1 грудня їх переводять на 0,3 ставки і тоді зарплата працівника поштового відділення становитиме 900 гривень.

«Це знущання над людьми, коли чиновники Укрпошти мають захмарні зарплати, працівниця пошти, яка долає десятки кілометрів щодня отримуватиме 900 гривень», - обурювалась Ірина Констанкевич.

Щоб хоч якось полегшити роботу працівниці місцевого відділення пошти Ірина Констанкевич презентувала  від фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» новенький велосипед.

Ірина Констанкевич переконана, що таке спілкування з людьми дає можливість дізнаватися про реальні проблеми волинського Полісся та допомагати у їх вирішенні.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

bottom of page