top of page

БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ МОЗ ТА УРЯДУ В БОРОТЬБІ З COVID-19


В ефірі телеканалу «Аверс» народна депутатка Ірина Констанкевич разом з народним депутатом Ігорем Палицею, радником Луцького міського голови Ігорем Поліщуком, т.в.о. начальника управління здоров’я Людмилою Тимощук, керівниками медичних установ Волинської області та колегами з «Рівне-1» говорили про пандемію коронавірусу, ситуацію в регіонах, бездіяльність та невиконання обіцянок Міністра охорони здоров‘я Максима Степанова.

У квітні 2020 року Міністр охорони здоров’я Максим Степанов пообіцяв, що усі, хто працював із хворими на COVID-19 отримають доплату. За цей період лікарі, які працюють в центральних районних лікарнях, мають велику кількість хворих, не отримали доплати, які передбачені законом в розімірі 300%. І ми з колегами депутатами-мажоритарниками знаємо цю ситуацію, бо їздимо на округи і вислуховуємо проблематику від людей. Як зазначив лідер партії «За майбутнє» Ігор Палиця, уряд не впорався з тим, аби підготуватися до нової хвилі захворювань на COVID-19. Держава не цікавиться ситуацією в районах, не закуплені комп’ютерні томографи, лабораторії, не робляться кисневі точки

«Влада на державному, обласному та місцевому рівні має працювати організовано. Солідарна з колегами «Жіночого руху «За майбутнє» в питанні відставки Максима Степанова», - прокоментувала Ірина Констанкевич.

Comentários


bottom of page