top of page

БУДІВНИЦТВО ШКОЛИ В СТОБИХІВЦІ: ЧОМУ «ВІЗ» І ДОСІ ТАМ?


Понад 250 дітей не піде до школи першого вересня в селі Стобихівка Камінь-Каширського району.

Тут майже 10 років чекають будівництва нової школи, розпочати його мали ще у серпні, однак проектно-кошторисну документацію не оновили.

Новопризначений очільник Волинської ОДА Олександр Савченко в квітні пообіцяв батькам, що будівництво розпочнуть. Проте, під час чергового візиту голови ОДА людям пояснили, що проект на експертизі, тож будівництво відклали.

Із фонду соціально-економічного розвитку на зведення школи народний депутат Ірина Констанкевич спрямувала 500 тисяч гривень,  для того аби почати будівництво, однак справа не зрушила з місця. Цьогоріч батьки вирішили дітей до старої школи не пускати.

Нову школу селянам обіцяють вже понад десять років. 2012-го навіть зробили проектно-кошторисну документацію, на що витратили майже півмільйона гривень, однак згодом її довелося переробляти, а відповідальності так ніхто й не поніс.

Народний депутат Ірина Констанкевич звернулася до міністра освіти Лілії Гриневич із проханням взяти під особистий контроль ситуацію, що склалася в селі Стобихівка, та забезпечити її ретельне дослідження і розв’язання, адже у цьому питанні вона солідарна з батьками школярів і допоки одні роблять, то інші обіцяють.

Голова батьківського комітету школи, який також очолює і благодійний фонд «Стобихівський пролісок», Сергій Сухацький  каже, що наразі батьки не визначилися, як довго дітям доведеться не відвідувати навчальний заклад.

«Для нас найголовніше – життя наших дітей. І допоки від влади не почуємо конкретики  у розв’язанні піднятого нами питання, доти учні перебуватимуть вдома. Ми втомилися чути лише обіцянки», – говорить Сергій Сухацький. 

«У селі Стобихівка, чи не найбільша народжуваність у районі. Тут проживає 1460 людей, з яких 250 – діти шкільного віку. Вже зараз на черзі до навчального закладу – 206 малюків», – зауважує помічник народного депутата Ірини Констанкевич Світлана Сидорук.

Де вчити таку кількість школярів – питання нині риторичне.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page