top of page

«БУКОВЕЛЬ» ЗУСТРІЧАТИМЕ ЛЮБЕШІВСЬКІ ТАЛАНТИ


Вже через декілька днів 48 обдарованих дітей із Любешівського району вирушать у самісіньке серце Карпат – міжнародний дитячий центр «Буковель», де матимуть змогу відпочити та оздоровитися. Такий відпочинок дітям подарував  Фонд  Ігоря Палиці «Тільки разом» у рамках проекту «Відпочинок у Буковелі».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЛЮБЕШІВСЬКІ ШКОЛЯРІ ДИВУВАЛИ СВОЇМИ ТАЛАНТАМИ Вручити довгоочікувані путівки талановитій молоді приїхала народний депутат України Ірина Констанкевич.
«Вже сьомий рік поспіль засновник Фонду «Тільки разом» Ігор Палиця дає можливість обдарованим діткам побувати в Карпатах, відпочити, поспілкуватися, знайти однодумців та друзів. Цей рік був багатим для вас на перемоги. Щоб отримати путівку в Буковель, треба не просто добре вчитися, а бути найкращим. Я бачу, що сьогодні саме такі діти зібралися у цьому залі», - поділилася переконаннями Ірина Констанкевич.

Щасливчики, що отримали омріяну поїздку направду талановиті діти, що демонструють неабиякі успіхи у різних напрямках: математиці, літературі, мові, біології, фізиці, хімії і багато іншого.У Буковелі, завдяки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» протягом семи днів вони відпочиватимуть на свіжому повітрі, братимуть участь у майстер-класах. Це можливість вирватися з сірих буднів, побачити мальовничі гори, підтримати один одного, поділитися практичними підходами щодо оздоровлення.

На завершення юні таланти декламували поезію знаменитих українців.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook


Commentaires


bottom of page