top of page

«БІЛЬ, ПЕРЕРОДЖЕНИЙ В НАДІЮ, ВІРУ ТА ЛЮБОВ»


Нещодавно у національному університеті «Острозька академія» відбулась презентація виставки сакральних малюнків та ікон бійців Волинського обласного центру та Республіканського центру лікування та реабілітації наслідків нейротравми Рівненського обласного госпіталю ветеранів війни

Виставку організував боєць Руслан Кашаюк. Чоловік сам пройшов цей шлях. У найбуремніші дні Революції Гідності перебував у серці столиці. Потім була служба у добровольчому батальйоні «Айдар» у зоні АТО, поранення, реабілітація, а потім Руслан переніс ще й мікроінсульт, через який, певний час не міг розмовляти. Він знайшов відраду у малюванні. Це заняття приносить чоловікові не лише задоволення, а й стає своєрідною арт-терапією, розслабляє та врівноважує.

Пройшовши пекло війни, волинянин Руслан Кашаюк, не лише повернувся до мирного життя, але допомагає іншим бійцям реабілітуватись після пережитого та малює ікони, обличчя бійців та волонтерів.

Чоловіки кажуть, що у такий спосіб отримують спокій та задоволення. Військовий побратим Владислав Зборовський вважає, що займатись творчістю, допомагати пораненим – неабияк цінно і важливо.

«Звичайно, така подорож є неблизькою, у групі були ветерани із різними потребами. Вона змогла відбутися завдяки душевній підтримці і відповідному транспортному забезпеченню народного депутата України Ірини Констанкевич. Нам організували транспорт, і я тиждень до поїздки спав спокійно). З такою підтримкою можна працювати! Отож, слова вдячності усім, хто творить разом наше сьогодення і майбутнє! Слава Україні!», - написав на своїй сторінці у мережі Facebook Руслан Кашаюк.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

コメント


bottom of page