top of page

«ВЕЛИКЕ ВАМ МАТЕРИНСЬКЕ СПАСИБІ»…


Нещодано народний депутат Ірина Констанкевич побувала з робочим візитом у селі Краснилівка, що у Камінь-Каширському районі, де у приміщенні місцевого клубу зустрілася з громадою. Ще на вулиці нардепа зустрічає мама онкохворого Владислава Деркача та дякує за допомогу на лікування сина.

«Велике Вам материнське спасибі за допомогу та чуйне серце», - не стримує сліз жінка.

Невеличке село Краснилівка налічує всього 480 людей, однак проблем тут не менше ніж в інших, а люди потребують допомоги та підтримки.«За свою каденцію я побувала майже у всіх селах свого виборчого округу, для мене важливо чим живуть люди», - констатує Ірина Констанкевич.

Серед цілого рядку проблем люди нарікають на мізерні пенсії та зарплати високі ціни на ліки, так звану «медичну реформу», низькі ціни на молоко.

«Я все життя проробила дояркою, маю 30 років стажу, а отримую 1600 гривень, хіба можна на такі гроші вижити», звертається літня жіночка до Ірини Констанкевич.

Нардеп повідомила, що був підготовлений відповідний законопроект, який передбачає збільшення пенсій, однак його навіть не включають до порядку денного.

Та чи не найбільшою проблемою є те, що місцеві дітлахи змушені 3 кілометри ходити до школи, адже перевізники відмовляються їх возити. Ірина Констанкевич пообіцяла зробити відповідні звернення, аби з’ясувати ситуацію.

Люди ще довго не відпускали свого нардепа адже знають, що ні одне із їх звернень не залишиться без уваги.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page