top of page

Верховна Рада включила 935-річчя Луцька до переліку пам’ятних дат і ювілеїв у 2020 році


Верховна Рада підтримала законопроєкт 2542 – «Постанову про внесення змін до додатка до Постанови Верховної Ради України «Про відзначення пам'ятних дат і ювілеїв у 2020 році». Документ містить доповнений перелік пам’ятних дат та ювілеїв, які відзначатимуться у 2020 році.

Ініціатор Постанови – народний депутат України, перша заступниця голови парламентського Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики, Ірина Констанкевич.  Серед співавторів – члени парламентського Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики.

Документ передбачає систематизацію заходів державних органів з відзначення ювілеїв видатних осіб та річниць визначних подій історії України, створення організаційного комітету з відзначення пам’ятних дат та ювілеїв у 2020 році, розробку відповідного плану заходів.

До переліку доповнених заходів включили 935-річчя з часу першої писемної згадки про Луцьк; 155 років з дня народження митрополита Української Греко-Католицької Церкви, громадського діяча, мецената Андрея Шептицького, 120-річчя з дня народження письменника-гумориста, репресованого Олександра Ковіньки; 90 років з дня народження кінорежисера, сценариста, педагога, народного артиста УРСР, репресованого Володимира Денисенка; 80 років з дня народження кінорежисера, сценариста, народного артиста України Леоніда Осики та інших.

Comentários


bottom of page