top of page

ВЕРХОВНА РАДА ВІДХИЛИЛА ЗАКОН ЩОДО УДОСКОНАЛЕННЯ ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ


Питання пенсіонерів і жінок після 55 років, які звільнені з роботи та мають не менше 30 років страхового стажу знову відхилено. Головний аргумент: немає грошей - додаткові витрати потребуватимуть від 12 до 34 млрд. Про це на своїй сторінці у Фейсбук написала народна депутатка Ірина Констанкевич, коментуючи розгляд законопроекту 0972 «Про внесення змін до Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» щодо удосконалення пенсійного забезпечення» з пропозиціями Президента України від 31.01.2015.

"Цифри вражають, звичайно, але є ще інші цифри - кількість таких жінок понад кілька тисяч і розміри їх пенсій в межах 2 тис грн. У мене на окрузі - це 60% жінок і проживають вони у сільській місцевості: Череваха, Жорнища, Пнівне, Щитинь, Дідичі..... Сотні сіл і тисячі жінок, які тяжко працювали, щоб заробити мізерну пенсію від держави. Я розумію, що коронавірус і люди хворіють. Але хворіють переважно пенсіонери, літні люди з груп ризику.

Тому, будемо наполягати, щоб профільний комітет, якщо відхиляє - натомість має пропонувати шляхи вирішення щодо пенсіонерів. «Монобільшість» має мам, бабусь - і ці питання їм мають бути не чужими", - зазначила Ірина Констанкевич.

Comentários


bottom of page