top of page

Верховна Рада зблизька: волинські школярі побували на екскурсії в українському парламенті


Понад сто учнів 9-11 класів із Маневицького, Ківерцівського, Камінь-Каширського таЛюбешівського районів Волині прибули вКиїв, щоб відвідати Верховну Раду України. Екскурсію для дітей із Волині організувала народний депутат з УКРОПу Ірина Констанкевич та БФ «Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом».

Віталій Прокопчук із села Красноволя, що на Маневиччині, очікує від цієї поїздки нових хороших вражень, адже в парламенті ще ніколи не був. Хлопець навчається в 11 класі та є головою навчального сектора в школі. «Учнівське самоврядування є певним прототипом діяльності Верховної Ради та Кабміну. Тому побачити парламент зсередини буде надзвичайно цікаво», – каже одинадцятикласник.

Крім активної участі у шкільномусамоврядуванні, хлопець також єпереможцем у конкурсі «Раціоналізаторидослідницьких робіт» (напрямок «Екологія»).

Перемоги в конкурсах та олімпіадах були основним критерієм при відборі дітей для поїздки.

Оксана, Валентина та Іра з Ківерцівщини також беруть участь та отримують призові місця на олімпіадах з різних предметів. Дівчата підкреслюють, що найбільше хочуть побачити нардепів та сесійну залу. Директор Грудківської ЗОШ Камінь-Каширського району Іван Решетовський розповів, що більшість дітей вперше в столиці.

«Я бачу, що учням вже дуже цікаво. Ми проїжджали повз Дніпро, і вони із захопленням дивились, фотографували. Українці мають бачити Україну, а під час таких пізнавальних екскурсій і поготів», ‒ наголосив директор.

«Сподіваюся, що діти після поїздки до Верховної Ради розкажуть про свої враження однокласникам, і це заохотить інших теж побувати в стінах парламенту. Для цього, звичайно, вони мусять мати хороші показники з навчання. У такий спосіб створюється ланцюгова реакція: добре вчишся – маєш можливість побачити щось цікаве, познайомитися з депутатами, дізнатися багато нового. Хочу подякувати за надану таку можливість БФ «Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом». Ця програма спонукає дітей до того, щоб вони прагнули досягати успіхів у науковій і навчальній роботі, були активними, а фонд надає можливість таким дітям для розвитку», – зазначила народний депутат з УКРОПу Ірина Констанкевич.

Comments


bottom of page