top of page

ВЕСЛА НА ВОДУ: У ЛЮБЕШОВІ ВІДБУЛОСЯ СВЯТО ВОДНОГО ЕКСТИРИМУ


У мальовничому колоритному куточку Волині – с. Люб’язь вже вдевяте відбувся фестиваль з екстремального водного туризму «Поліська регата». Змагання стало традиційним та дуже популярне серед українських та білоруських любителів «повеслувати». 14 липня 2018 року в селищному парку відбулось офіційне відкриття цього масштабного дійства, яке об’єднує любителів активного відпочинку на природі не лише з району, а й з різних куточків України та близького зарубіжжя. Свідчення цьому – 20 команд, які вже стартували та підкорюють недоторкану природу Любешівщини. Це аматори веслування на байдарках із Волині, а також Львова, Києва, Дніпра, Рівненщини та Білорусі: досвідчені, загартовані минулорічними випробуваннями дуети й ті, хто вперше вирішив узяти участь у водних перегонах.

Сьогодні їхній маршрут - незліченні русла річки Стохід довжиною 25 км. Фінішують команди у селі Сваловичі, звідки завтра річка Прип’ять приведе байдарочників до озера Люб’язь (18км), де і відбудеться фініш та визначення переможців.Привітала всіх присутніх на спортивному святі і народний депутат України Ірина Констанкевич.

«Хочу привітати сьогодні всіх присутніх на цьому чудовому святі – «Поліська регата», яке з року в рік збирає все більше людей і прославляє нашу Волинь та утверджує справжні принципи здорового способу життя, патріотизму та вміння гуртуватися навколо хороших справ. Тільки такими заходами ми можемо утверджувати найкращі українські традиції», - наголосила Ірина Констанкевич.

Також подяками народного депутата та цінними подарунками від фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» були нагороджені юні спортсмени, які є надією й гордістю не тільки Любешівського району, а й всієї України. Отож, почесних відзнак були удостоєні: Дарина Касьян – багаторазова чемпіонка України зі спортивної ходьби, Валерія Шоломіцька – багатоторазова чемпіонка України зі спортивної ходьби, Юлія Петрик - багатоторазова чемпіонка України зі спортивної ходьби, Іванна Кух – багаторазова чемпіонка України з бігу на 2000 метрів, Тарас Корецький – багаторазовий чемпіон України зі спортивної ходьби, Борис Абрамович- чемпіон України по бігу на 2000 метрів з перешкодами, Катерина Токарчук - багатоторазова чемпіонка України зі спортивної ходьби, Іванна Мелищук - багатоторазова чемпіонка України зі спортивної ходьби, Оксана Лук'янович – призерка чемпіонату України на дистанції у 3000 метрів, Алла Янцевич – призерка чемпіонату України зі спортивної ходьби.

Міжнародний фестиваль з екстремального водного туризму «Поліська регата» проводиться з метою: пропаганди та розвитку екологічного туризму як ефективного способу всебічного гармонійного розвитку особистості; сприяння формуванню здорового способу життя; визначення найсильніших спортивних груп; обміну досвідом, розширення дружніх і ділових зв'язків; формування екологічної свідомості громадян.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page