top of page

ВИМАГАЄМО, ЩОБ МАНЕВИЦЬКА ЛІКАРНЯ СТАЛА ОПОРНОЮ


Народна депутатка Ірина Констанкевич, членикня групи «Партія «За майбутнє» наполягає на наданні Маневицькій райлікарні статусу опорноЇ. Саме тому парламентарка вчергове звернулася із депутатським запитом до Міністра охорони здоров‘я Віктора Ляшка, аби включити Маневицьку лікарню включили до переліку опорних закладів.

У Волинській області затверджено 7 опорних лікарень відповідно до Розпорядження КМУ від 15.01.2020 року № 23-р «Про затвердження переліку опорних закладів охорони здоров’я у госпітальних округах на період до 2023 року». І міністерським рішенням Маневицька лікарня не включена до переліку опроних. Таке рішення неправильне.

Питання включення КП «Маневицька центральна районна лікарня» до переліку опорних лікарень Волинського госпітального округу порушувалося неодноразово.

На вимогу Ірини Констанкевич У липні цього року відбулося виїзне засідання Госпітальної ради при Волинській обласній державній адміністрації у Маневичах. Під час засідання одноголосно позитивно проголосували 13 присутніх за включення Маневицької лікарні до списку опорних.

Чому важливо, аби Маневицька лікарня стала опорною? Громада розташована у 30-кілометровій зоні спостереження Рівненської атомної електростанції, поруч з міжнародними автомобільними трасами, високим радіоактивним забрудненням, тут мешкає велика кількістю громадян, потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи. Важливо, щоб люди отримували широкий спектр медичних послуг на місці.

Kommentare


bottom of page