ВИШИВАНКИ, СИНЬО-ЖОВТІ СТЯГИ ТА ГІМН УКРАЇНИ. У ПРИЛІСНЕНСЬКІЙ ОТГ ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ


27 річниця незалежності  України для Прилісненської громади була дуже особливою. Прилісне здавна славилось проведенням гучних, масштабних фестивалів. А День незалежності у селі відмічали як найголовніше свято.  Як діти, так і дорослі вдягали святкові вишиванки і йшли веселитися разом у дружньому гурті. Більше того, у селі завжди було дуже розвинуте культурне життя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НАЙБІЛЬШИМ БАГАТСТВОМ ГРОМАДИ Є ЛЮДИ, ЯКІ ХОЧУТЬ ЗМІН НА КРАЩЕ, - ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ

Із самого поблизу головної сцени розгорнулася імпровізована ярмарка, де представники сіл  Прилісне, Галузія, Городок, Карасин, Замостя, Лишнівка, Серхів, що входять до об’єднаної громади презентують експонати декоративно-ужиткового мистецтва, а також частують односельчан та гостей громади традиційними українськими стравами.

День незалежності разом із прилісненцями зустрічала і народний депутат Ірина Констанкевич. Урочисте відкриття святкового концерту розпочалося з Державного гімну та Молитви за Україну.

Опісля голова Прилісненської ОТГ Ігор Терещенко привітав односельчан та гостей з найголовнішим державним святом – Днем незалежності України.

«Ми по праву пишаємося нашою країною — її славною історією, сучасними досягненнями, віримо в її велике майбутнє. Спільно ми зробимо все, що задумали, і неодмінно досягнемо нових успіхів у розвитку та процвітанні нашої рідної України», - зауважив Ігор Терещенко.

З найкращими побажаннями звернулася до прилісненців і народний депутат Ірина Констанкевич.

«Особливо приємно святкувати День незалежності саме у вашій громаді, бо ви одні із перших, продемонстрували своє бажання бути незалежною ОТГ. Сьогодні, ви своєю щоденною працею утверджуєте, що ви самодостатні та сильні. Щиро вітаю Прилісненську ОТГ з вашою незалежністю як територіальної громади і з незалежністю нашої України», - наголосила Ірина Констанкевич.

За особливий внесок у розвиток територіальної громади подяками народного депутата були нагороджені: Віктор Савчук староста Карасинського старостинського округу, Анатолій Ковердюк - депутат Прилісненської сільської ради від Лишнівського старостинського округу, Тетяна Шишолик - дружина загиблого в зоні АТО Героя, борця за незалежність України.

Опісля всі присутні хвилиною мовчання вшанували палять загиблого в зоні АТО Героя  Василя Шишолика.

Святковий настрій прилісненцям та гостям селища дарували місцеві аматорські колективи, які своїми піснями та танцями у кращих українських традиціях перетворили святкування у справжню ейфорію.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook