top of page

«ВИ ПРАЦЮЄТЕ З ЛЮДЬМИ І ДЛЯ ЛЮДЕЙ», - МАНЕВИЦЬКІ ЛІКАРІ ПІДТРИМУЮТЬ ІРИНУ КОНСТАНКЕВИЧ


Школи, дитсадочки, лікарні. Під час робочих візитів на округ народний депутат Ірина Констанкевич найперше заходить сюди, бо ці заклади потребують найбільшої уваги та підтримки.

Сьогодні нардеп побувала у Маневицькій центральній лікарні. Колектив тут єдиний у прагненні працювати і допомагати людям, однак нарікають, що не відчувають підтримки з боку держави і якщо так піде далі, то скоро тут не буде кому працювати.

Головний лікар медичного закладу Олег Бегаль розповідає, що в них тісно налагоджена співпраця з нардепом.
Ірина Констанкевич розуміє проблеми медиків і підтримує їх повсякчас.

За кошти соцеконому залучені нардепом районна лікарня придбала мамограф. Це велика поміч жителькам не лише Маневицького, а й Камінь-Каширського та Любешівського районів. Жінки мають можливість обстежитися, не виїжджаючи в Луцьк. Завдяки сучасному обладнанню покращилася якість діагностики раку – 75-80% випадків недуги виявляємо на першій-другій стадіях, і це дуже важливо. Онкохвороби вчасно діагностують, а це дозволяє врятувати життя.

У березні 2017 року за сприяння Ірини Констанкевич на базі дитячого відділення Центральної районної лікарні та за підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» відкрили реабілітаційний центр для особливих діток. До послуг маленьких пацієнтів – тренажерний зал, арт-кімната, сенсорна й масажна кімнати.

«Ми вдячні Вам за допомогу, бачимо, що Ви з людьми і працюєте для людей, а тому підтримаємо Вас у всіх починаннях», - висловила переконання лікар Лідія Ковальчук.

Своєю чергою нардеп запевнила, що і далі підтримуватиме лікарні, аже переконана, що українська медицина має майбутнє.  

 Також цього дня Ірина Констанкевич побувала в обласному протитуберкульозному санаторії для дорослих.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Opmerkingen


bottom of page