top of page

«ВИ ТУРБУЄТЕСЬ ПРО ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ І ВОНИ ВАС ОБОВ’ЯЗКОВО ПІДТРИМАЮТЬ»


Нещодавно під час робочого візиту до селища Маневичі народний депутат зустрілася з мешканцями багатоквартирного будинку, що на вулиці Некрасова 8. За сприяння нардепа на ремонт покрівлі цього будинку було виділено 313 тисяч гривень. Люди вдячні нардепу за допомогу, адже самі не в змозі були вирішити таке важливе для них питання.«Ми вдячні Вам за допомогу, знаємо, що ви турбуєтьсь за простих людей, тому люди обов’язково Вас підтримають», - переконані жителі Маневич.

Цього ж дня нардеп зустрілася з жителями села Оконськ, що у Маневицькому районі. Селище славиться своїми знаменитими оконськими джерелами, що представляють собою досконале диво природи. Вони розташовані в однойменному селищі, де число місцевих жителів складає трохи більше 1000 чоловік. Одним з найпоширеніших тут занять є вирощування різноманітних порід форелі. Цей дивовижний факт пояснюється абсолютною чистотою води в Оконських джерелах. Як відомо, цей вид риб живе тільки в кристально чистих гірських річках. Виявилося, що якість води в Оконських озерах нітрохи не гірше, а навіть краще.

Під час зустрічі були обговорені ряд важливих питань, які турбують жителів, адже кожен із них знає, що жодне звернення від людей не залишиться без уваги нардепа.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page