top of page

«ВЛАДА НЕ БАЧИТЬ НА КАРТІ ТАКОЇ ТОЧКИ УКРАЇНИ ЯК ГУТА-БОРОВЕНСЬКА», - ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ


На годиннику вже 16, а в сільському клубі села Гута-Боровенська людно, адже тут проходить зустріч із народним депутатом України Іриною Констанкевич. Ірина Мирославівна тут вже не вперше, а громада села відчуває підтримку нардепа та й було зроблено вже чимало: перекриття даху місцевої школи, зовнішнє оздоблення приміщення школи, розробка проекту футбольного стадіону.

Насамперед обговорили питання створення майбутньої Гуто-Боревенської ОТГ.

Нардеп наголосила, що вибори 23 грудня є дуже важливими для  громади, адже потрібно обрати таких людей, які дбатимуть про людей та запевнила, що й надалі їх підтримуватиме.

«Центральна влада не буде дбати про село, бо вони не хочуть чути, що у віддалених поліських селах є якісь проблеми. Там, у Києві, влада не бачить на карті України такої точки як Гута-Боровенська», - наголосила Ірина Констанкевич.

Найбільше селян турбує питання зняття мораторію на продаж землі, адже це чи не єдине, що у них залишилось.

«Ринок землі повинен в Україні запрацювати. І земля, як в усьому цивілізованому світі, повинна мати свою ціну. І люди, які є власниками паїв, при бажанні могли б нею розпорядитися. Але в корпуваному суспільстві зростають небезпеки щодо вільного обігу на ринку землі.Я не впевнена, що сьогодні потрібно знімати мораторій на землю, адже права селян ніяк не захищені, а при такому стані речей селяни можуть навіть грошей не побачити», - наголосила парламентар.
Кожне село має свої особливості, а в Гуті-Боровенській переконані, що завжди можна знайти вихід із ситуації. Люди тут дуже трудолюбиві, бо жодна молода родина не покинула села, а трудиться на благо малої батьківщини.

Не бракувало цього дня і подяк на адресу нардепа, зокрема від колективу дитячого садочку за 80 комплектів дитячої постелі, а від учасників творчого колективу «Приданки» за допомогу в організації поїздки на фестиваль до Кривого Рогу.

Селяни наголошують, що попри зайнятість у Верховній раді Ірина Констанкевич ніколи не забуває про людей та їх проблеми.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

bottom of page