top of page

«ВЛАДА ПРО НАС ЗАБУЛА», - АТОВЦІ ШУКАЮТЬ ПІДТРИМКИ У НАРДЕПА. ФОТО


«Влада про нас забула». З такими словами до народного депутата Ірини Констанкевич під час зустрічі у Камінь-Каширську звернувся учасник АТО Валентин Мельник.

«Всі ми інваліди, бо кожен із нас залишив своє здоров’я на війні, однак про нас держава забула. Пролікуватися у нашій районній лікарні – не підйомна сума для атовців, потрапити у госпіталь теж неможливо», - нарікає учасник АТО.

У Камінь-Каширському районі 267 учасників АТО, 29 з них – інваліди. Їх турбує питання оздоровлення та реабілітації, адже коштів, які виділяє держава недостатньо.

«Щоб нам надали роз’яснення щодо оздоровлення, де депутатському запиті до Кабінету міністрів ми будемо говорити про те, що розміри на оздоровлення недостатні. Як тільки надійде відповідь, ми відразу опублікуємо її в місцевій газеті», - каже Ірина Констанкевич.

Нардеп запевнила, що триматиме цю проблему на контролі. До слова, в районі  64 тисячі жителів, 46 тисяч із них пільговиків. Про це стало відомо під час зустрічі в управлінні соцзахисту Камінь-Каширського району.

«За 2018 рік управлінням соцзахисту виплатило населенню допомог, пільг та компенсацій на суму 368 мільйонів », - розповідає Максим Демидюк, начальник управління соцзахисту Камінь-Каширської РДА.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comentarios


bottom of page