Волинський депутат закликала перм'єр-міністра та міністра агрополітики звернути увагу на розподіл зе


Упродовж останніх років розподіл землі у Волинській області відбувається із грубими порушеннями. Про це з трибуни у Верховній Раді повідомила народний депутат від УКРОПу Ірина Констанкевич. До неї, як до депутата, зверталися сільські та селищні голови, аби з’ясувати, чому землі, що прилягають до їхніх населених пунктів, не можуть використовувати корінні мешканці, а натомість з легкої  руки начальника Держгеокадастру у Волинській області Василя Василенка ділянки у приватну власність надають особам, які мешкають в інших районах і навіть областях. Зокрема, Віталій Шмигельський, сільський голова Лісового, що у Маневицькому районі, ніяк не міг отримати земель сільськогосподарського призначення під  пасовища та сіножаті. Натомість поблизу села без відома і згоди громади віддали наділи у приватне користування «для ведення сільського господарства».  Зауважимо, що с. Лісове розташоване на території покладів бурштину.

«Є  факти про сотні гектарів землі сільськогосподарського призначення, які цей високопосадовець розподіляє за принципом – «тому дам, тому – не дам». – обурюється народний депутат. - Це людина ( Василь Василенко – прим. ред..), яка, займаючи таку високу посаду, на жаль, керується не законом, а іншими принципами,  сповідує свої корисні цілі».   В уряді діям чиновника досі не надали належної оцінки, правоохоронні органи  також не прийняли  жодних  рішень.   

На 10-ій сесії обласної ради депутати також підготували звернення до міністра аграрної політики Тараса Кутового і сподіваються на відповідь та адекватне реагування.


10 лютого 2020р.