ВОЛИНСЬКОМУ ІНСТИТУТУ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ - 80 РОКІВ


«80 років - це серйозна дата в межах людського віку, але я накладаю цю цифру на історію волинської педагогічної історії», - зазначила народна депутатка Ірина Констанкевич під час виступу.

Нардеп сказала: «Висловлюю свою подяку усім педагогічним працівникам ВІППО за те, що вони створили такий канал сучасного інформативного, духовного спілкування з багатотисячною вчительською родиною Волині і України. Велике дякую і директору ВІППО Петру Олешку за його ініціативність, прогресивність та підтримку відчизняної освітянської ниви.»

Ірина Констанкевич вручила Подяки:

за вагомий внесок у розвиток професійної компетентності педагогічних працівників у системі неперервної освіти, трансформування передових наукових ідей у практику роботи освітян області колективу Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти;

за вагомий особистий внесок у розвиток науки і освіти, впровадження нових форм та методів підвищення фахового рівня педагогічних працівників, високий рівень здійснення підготовки освітян області для роботи в умовах Нової української школи методисту відділу початкового навчання та дошкільного виховання Ларисі Никитюк;

за багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність, результативність навчального процесу, визначні успіхи у підвищенні кваліфікації керівних педагогічних кадрів області завідувачу відділу управління закладами освіти Світлані Романюк.

«Від учителів Любешівщини, Камінь-Каширщини, Маневиччини та Ківерцівщини знаю, наскільки важливо вчителям сільських шкіл здобувати нові знання з перших вуст. Сьогодення висуває перед педагогами такі вимоги, як професіоналізм, мобільність, здатність до творчого використання на практиці потоку інформації. Сільська школа потребує «нового» типу вчителя, який творчо думає, володіє сучасними новаціями в сфері освіти. Тому неперервна освіта педагогічних кадрів сільської школи і не тільки сьогодні є важливою складовою в післядипломній професійній освіті», - поділилася народна обраниця.