ВОЛИНСЬКІ НАРДЕПИ ЗУСТРІЛИСЯ З ПРЕДСТАВНИКОМ ПОСОЛЬСТВА ВЕЛИКОЇ БРИТАНІЇ


Перший секретар з політичних питань, керівник відділу політики, економіки та зв’язків з громадськістю Посольства Великої Британії в Україні Катерина Давенпорт відвідала Луцьк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НАРДЕПИ-МАЖОРИТАРНИКИ І ВИБОРЦІ: ЯКИМ МАЄ БУТИ ДІАЛОГ?

В рамках візиту представниця посольства зустрілася з народними депутатами Іриною Констанкевич та Ігорем Гузем, депутатами міської ради, представниками органів місцевого самоврядування.Катерина Давенпорт вже рік працює в Україні, раніше працювала в Брюсселі , де займалася налагодженням співпраці з Європарламентом Перший секретар Посольства Великої Британії в Україні найбільше цікавилася урядовими реформами та політичними настроями в області.


«Посольство крокує разом з Україною, зараз реалізовуються 35 проектів і половина з них стосується децентралізації. Також посольство витрачає більше 35 мільйонів фунтів на рік на підтримку України у військовій та соціальній сфері.», – зауважила Катерина.

Народний депутат Ірина Констанкевич крім реформи децентралізації порушила питання і освітньої реформи.

 «Освітня реформа теж дає нам віру у майбутнє, було узагальнено досвід багатьох країн, пророблено велику домашню роботу. І хоча ми маємо нові виклики у сфері професійної та вищої освіти і потерпаємо від недофінансування, але вірю що вихід із ситуації буде», – зазначила Ірина Констанкевич.

Також у ході зустрічі обговорили ряд важливих питань.

Зокрема народний депутат Ігор Гузь наголосив, що на часі реформа парламенту, а її і досі немає, а витрачаються сотні мільйонів гривень на непотрібні речі.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook