top of page

ВОЛИНЬ БАГАТА СВОЇМИ ТАЛАНТАМИ


Майбутнє нації, як відомо, визначають найталановитіші її представники. Нинішнього року завдяки наполегливій співпраці з досвідченими педагогами знову на весь голос заявили про себе волинські учні на всеукраїнських предметних олімпіадах, турнірах, конкурсах-захистах, спортивних змаганнях, творчих конкурсах.

В сесійній залі Волинської обласної ради відбулося свято «Творча обдарованість», де були відзначені обдаровані учні, які стали переможцями Всеукраїнських олімпіад, конкурсів, турнірів, змагань, фестивалів у 2017-2018 навчальному році та їх наставників.

Привітала талановиту молодь і народний депутат Ірина Констанкевич.

«Ваша перемога – це перемога всієї Волині та України та є її золотим фондом. Сьогодні Ви вже вписані в історію української науки, адже є частиною фундаменту української інтелектуальної думки. Я вас вітаю із цим і пишаюся вами і також хочу, щоб вами пишалася і Україна», - зауважила Ірина Констанкевич.

За високі досягнення протягом навчального року були відзначені 110 кращих учнів та педагогів Волині. Кращим учнем Волині – 2018 року визнано Артема Кавару, учня 11 класу Луцької гімназії №21 імені Михайла Кравчука. Нагадаємо, що з 2011 року фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» організовує поїздки на Буковель для обдарованих волинських школярів. Вже цього року на захоплюючий відпочинок поїдуть 250 дітей з Камінь-Каширського, Ківерцівського, Маневицького та Любешівського районів.


Comments


bottom of page