ВОЛИНЯНИ ХОЧУТЬ БАЧИТИ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ОЛЕКСАНДРА ШЕВЧЕНКА. ФОТОРЕПОРТАЖ


Сьогодні, 28 вересня,  у залі Волинського академічного театру імені Т.Г. Шевченка в Луцьку відбулася зустріч з учасниками президентських праймеріз УКРОПу Олександром ШевченкомІриною Головатенко та Оксаною Тунік-Фриз. Нагадаємо, УКРОП першим серед політичних сил України проводить публічні президентські праймеріз. Це процедура внутрішньопартійних виборів, завдяки якій зростає внутрішня конкуренція, тож на президентські вибори йдуть не ставленики верхівки політсили, а кандидати, яких дійсно підтримує народ. Використовуючи досвід США, Великої Британії, Ізраїлю, Іспанії, Італії, Франції та інших розвинених країн, «Українське об’єднання патріотів» готове обрати справжнього лідера, єдиного й достойного кандидата від партії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВОЛИНСЬКИЙ НАРДЕП ВІДЗВІТУВАЛА ПЕРЕД ГРОМАДОЮ

Понад двісті делегатів та ще більше запрошених, без перебільшення такого у Луцьку ще не було. Відкрили конференцію державним гімном та хвилиною мовчання у пам'ять про загиблих на у неоголошеній російсько-українській війні.

Символічно що на початку до слова був запрошений Василь Шкляр, який наголосив, що сьогоднішнім праймерізом  розпочинається черговий етап битви за Україну.Опісля кожен із учасників праймерізу мав можливість представити свою програму, а також відповісти на запитання учасників конференції.

Голова Волинської обласної ради, член політради УКРОПу Ігор Палиця розповів що нинішня влада у будь-який спосіб намагалася зірвати президентський праймеріз на Волині. З його слів, влада розуміє, що це - початок її кінця, тому робить все, щоб залякати неугодних. «Вчора цілий день засідали в СБУ Києва, створювали слідчо-оперативні групи, аби щось «накопати», бо була команда залякати, аби ніхто не їхав (на праймеріз, - ред). Але офіцери задумались та не хочуть виконувати злочинних наказів з Банкової. Залякували до ночі, присилали повідомлення з погрозами Олександру Шевченку, коли той був на ефірі (в передачі «Право на владу, - ред). Казали, щоб до ранку їхали з країни, бо далі будуть арештовувати. Але хай бояться ті, хто винні. А ми хочемо правди і економічно незалежної, сильної України», - резюмував Ігор Палиця.

«Сьогодні ми маємо можливість конкретними справами змінювати життя наших людей на краще. Команда Ігоря Палиці на Волині зуміла показати, що якісні зміни можливі. Саме у нас на Волині вже незабаром відкриється сучасний пренатальний центр. Ми не чекаємо і не сподіваємось на анонсовану медичну реформу, а вже реалізовуємо її на селі, організувавши виїзні мобільні бригади. Така ж битва за українську людину триває і в освіті, народні депутати від УКРОПУ зареєстрували кілька десятків законопроектів, які стосуються якісних змін в освіті. Багато зроблено, а ще більше попереду, то ж тільки разом ми зробимо Україну кращою», - наголосила народний депутат Ірина Констанкевич.

Після тривалого обговорення Волинські делегати на внутрішньопартійному праймеріз партії «Українське об'єднання патріотів – УКРОП» підтримали народного депутата Олександра Шевченка як кандидата в президенти України.

Зазначимо, що участь у праймеріз УКРОПу окрім Олександра Шевченка взяли Ірина Головатенко та Оксана Тунік-Фриз. Олександр Шевченко набрав 180 голосів, за Ірину Головатенко проголосувало 12 учасників з’їзду, за Оксану Тунік-Фриз - 5. Під час брифінгу Олександр Шевченко подякував волинянам за довіру та зауважив, що перемога на Волині - символічна, бо саме тут зароджувалась УПА. «Я дякую волинському осередку за таку потужну підтримку. Тільки разом і з Божою поміччю ми зможемо добитись кращого життя для України і українців», - зазначив він.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook