top of page

ВРАЖЕННЯ УЧАСНИКІВ ПРОЄКТУ «ДОСТУПНО ПРО ПАРЛАМЕНТАРИЗМ»


Проєкт «Доступно про парламентаризм» вже закінчився, але учасники і досі готові ділитися враженнями. Про те, що очікували і який досвід набули, а також чому такі проєкти важливі діляться молоді люди.

Сюзанна Пеньшіна: «Очікувала: закріплення наявних знань, апробації їх на практиці. Отримала: нові знайомства з успішними, мудрими та впливовими людьми, віру в себе та в те, що молоді під силу осягнути мінливий світ парламентаризму і стати його частиною! Чому важливо? Подібні проєкти мотивують, розвивають і допомомагають молоді знайти власний вектор руху в професійному житті та внести свою лепту для розбудови успішного майбутнього держави.»

Софія Майко: «Хто володіє інформацією, той володіє світом», – сказав колись Вінстон Черчилль. Я вважаю, хто володіє потрібною інформацією, той володіє собою, а відтак може змінювати на краще не тільки власне життя, але й життя країни та світу загалом. Проєкт «Доступно про парламентаризм» – дуже актуальний, і ми отримали не лише таку ("потрібну") інформацію, а ще й мегамотивацію для подальшої діяльності. Ми ще більше усвідомили, що разом молодь – це могутня рушійна сила, яка не тільки може, але й має змінювати життя на краще!!!»

Діма Романцов: «Спочатку очікував поєднання простих лекцій з роботою в командах, але був здивований коли професіонали своєї справи пояснювали складні речі і це все сприймалося надзвичайно легко та швидко, через вмотивоване середовище навколо тебе та надзвичайну компетентність. І як не згадати про чудову організацію всіх заходів, все було на найвищому рівні, дякую! Такі проєкти важливі для молоді, перш за все, через безцінний досвід, який можна отримати під час тренінгів, роботі в групах чи виконанні домашніх завдань. Така робота формує з недосвідченої молоді, компетентних гравців в політичній сфері, які своїм новим поглядом зможуть її покращити та реформувати.»

Настя Шишко:          «Три речі ніколи не повертаються назад – час, слово та можливість. Тому не втрачай часу, вибирай слова та не прогав можливості» (Конфуцій) Проєкт «Доступно про парламентаризм» став саме тим часовим проміжком, яке прожитий не дарма, отримано багато нових знань, отже можливості не втраченні, а слів сказано чимало. Тому я щаслива, що стала частиною даного проєкту, який відкрив нові виміри роботи парламенту. Ми змогли реалізувати себе в ролі потенційних народних депутатів при написанні запитів, аналізі державного бюджету та відео-зверненнях до українського народу! Це колосальний досвід і неоціненні знання!»

Саша Шум:          «Проєкт «Доступно про парламентаризм» дав нам наснагу для великих починань. Завдяки ньому ми знайшли нового друга та майбутнього партнера. Насамперед, для мене даний проєкт посилив знання про функціонування парламентаризму в Україні. Кожен тренер дав нам максимально повну та важливу інформацію. Головним ініціатором проєкту, звичайно, є Ірина Мирославівна Констанкевич. Вона надихає нас на створення та втілення нових проєктів та планів. Дякую усім, хто дав життя цьому проєкту.»

Настя Ляшук:          «Особисто для мене проєкт «Доступно про парламентаризм» став відкриттям року, без перебільшень! Надзвичайно вразила його підготовка, реалізація, підбір тренерів та рівень запрошених гостей на «Живі бібліотеки»! Безмежно вдячна народним депутатам, зокрема, Ірині Мирославівні Констанкевич, за те, що щиро ділилася досвідом та приділяла нам свій час! Люди, з якими ми познайомилися на даному проєкті, дійсно надихають на нові звершення!»

Comments


bottom of page