top of page

ВРЕГУЛЮВАННЯ СИТУАЦІЇ НА ДОНБАСІ: ІЗ КИМ ВЕСТИ ПЕРЕГОВОРИ?


Під час телеефіру на «РАДА» народна депутатка від «ЗА МАЙБУТНЄ» Ірина Констанкевич обговорила шляхи врегулювання ситуації на Донбасі.


Днями на переговорах політичних радників нормандського формату відбувся аудит виконання Мінських угод і домовленостей лідерів, досягнутих на Паризькому саміті Нормандської четвірки 2019 року.


«Формат «Мінська» привів у глухий кут. Однак, потрібно використовувати інші формати та столи переговорів. Важливо - уникнути повномасштабної війни. Також Україна не може вести переговори з представниками самопроголошених республік «ДНР» та «ЛНР». Ми не повинні себе делегімітизувати», - вважає Ірина Констанкевич.


«Військовий конфлікт Україна намагається вирішити. Проте війна, яку ми точно програли - це інформаційна. Через наслідки непрофесійних рішень влади, західні партнери сприймають Україну корумпованою. Чому за усі роки незалежності нічого не робилось, аби транслювати нашу державу у світі як сучасну і демократичну? Чому не дбали про те як формується образ України? Питання риторичне…», - зазначає парламентарка.

Comments


bottom of page