top of page

ВІДКРИТТЯ ПОЛІТИЧНОГО СЕЗОНУ


Депутати «ЗА МАЙБУТНЄ» порушили відразу два надважливі питання, щоб захистити кошти українців і вберегти економіку країни від кризи.

1. Кошти МВФ, які Україна отримала наприкінці літа, мають піти не на проїдання, а на посилення економіки країни.

Про це заявив народний депутат України Віктор Бондар на Погоджувальній раді в парламенті. Враховуючи зростання цін на комуналку, 2,7 мільярда доларів кредиту треба спрямувати на потужні програми з енергозбереження. «ЗА МАЙБУТНЄ» вважає, що кожна область тоді зможе зробити потужну модернізацію в енергозбереженні!

2. Ціна на газ для населення має бути знижена до економічно обґрунтованої

Таку вимогу партії озвучив під час брифінгу у Верховній Раді народний депутат Дмитро Лубінець. Керівництво ж НАК «Нафтогаз України» повинне відзвітувати про надприбутки, отримані через підвищення тарифів. А ще — дати пояснення про ріст власних заробітних плат. Сьогодні член правління «Нафтогазу» отримує 1 млн 370 тис. грн на місяць! У той же час мінімальна заробітна плата українця — 6 тис. грн, а пенсія — 1 800.

Партія «ЗА МАЙБУТНЄ» — це партія громад, наші народні депутати обрані в мажоритарних округах, тому вони як ніхто інший знають реальні проблеми людей, інтереси яких будуть захищати в парламенті.

Comments


bottom of page