top of page

ВІДТЕРМІНУВАННЯ ПМГ ДЛЯ ФАПІВ: ВАРІАНТИ ВИРІШЕННЯ ЗНАЙДЕНІНародна депутатка Ірина Констанкевич з колегами Ларисою Білозір, Вячеславом Рубльовим, Олександром Аліксійчуком були з візитом в НСЗУ!


Зустрілись з очільником Андрієм Віленським та командою НСЗУ.


Підняли питання:


щодо відтермінування вимог щодо доступності, щодо умов контрактування первинки та вторинки з НСЗУ, яке буде перенесене до 1 липня. Контракти на фінансування будуть підписані без цих умов.


До Ірини Констанкевич зверталися голови територіальних громад, лікарі центрів первинної медико-санітарної допомоги щодо неможливості виконання до 1 квітня 2021 року програми доступності для маломобільних груп населення. Тому на прохання жителів 23 округу обговорили механізми відтермінування програми доступності для ФАПів. Варіанти вирішення знайдені.


щодо неналежної роботи медичної інформаційної системи охорони здоров’я (e-health).


Сьогодні усі виписки, направлення, рецепти видаються в електронному вигляді. Середнє очікування через погану роботи системи пацієнтів до 2 годин. В умовах пандемії та напливу хворих на Covid-19 це неприйнятно. Пацієнти, сімейні лікарі, медики та депутати обурені та просимо негайно виправити цю ситуацію, яка триває з самого початку роботи системи e-health.


Comments


bottom of page