top of page

ВІД ЗАКОНІВ ДО РЕМОНТУ ДОРІГ


Ще на початку року у селі Підцир’я, що у Камінь-Каширському районі народний депутат Ірина Констанкевич у місцевій школі зустрічалася із жителями села. У розмові з депутатом люди висловили своє наболіле. Як завжди звучала тема пенсійної та медичної реформ, тема жахливого стану доріг у районі.

Обговорили з Іриною Мирославівною питання капітального ремонту вулиці Спиридона Гнатюка на Підцир’ї. Звернення про сприяння у співфінансуванні озвучив депутат міської ради від УКРОПу Петро Герасимик. Під час дискусії одна із місцевих жительок зазначила, що проблема із жахливим станом цієї дороги стоїть ще з початку 80-х років. — Колись, коли я працювала у місцевому радгоспі дояркою, зверталася з цим питанням в область до Куркурина. Бо у мене було четверо маленьких дітей і вони не просто плавали по тій дорозі, а «топилися». І тоді на цю вулицю були виділені і будматеріали, і гроші. Але куди все поділося, важко сказати, бо дорогу ніхто так і не зробив, — зазначала жінка.

Відтак у процесі обговорення дійшли висновку, що шлях обов’язково треба робити. Вже на найближчій сесії депутати визначитися, якою саме має бути ця дорога, якої протяжності та ширини, щоб замовити проектно-кошторисну документацію. Камінь-Каширська міська рада виділила заклала 250 тисяч гривень на капремонт.

Дотримала слова і народний депутат Ірина Констанкевич. Із коштів соцеконому в 2018 році на цю дорогу було виділено 400 тисяч гривень.

Вже сьогодні ремонтні роботи дороги вулиці Спиродона Гнатюка в с. Підцир'я тривають на повну і є надія, що вже найближчим часом будуть завершені, адже попереду зима.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page