top of page

ВІЗИТ НА ОКРУГ: КІВЕРЦІВЩИНА


Першою точкою маршруту народної депутатки Ірини Констанкевич було підприємство «Едем», що в Олиці. Займаються виробництвом фарб, лаків, клеїв, друкарських фарб та мастик. Фірма єдина в області, яка пропонує на ринку такий спектр товарів. Реалізація продукції по всій Україні, раніше був експорт за кордон. Ведуть співпрацю з провідними будівельними гіпермаркетами України: «Епіцентр», «Олді», «Анжіо».

«Сировину, на жаль, імпортують з-за кордону. Це сумно. Бо потрібно піднімати місцеве виробництво.» - зазнчає Ірина Констанкевич.

Хоча, керівники зауважили, що за період карантину реалізація продукції підвищилася на 8-9%, через те, що кордони були зачинені.

Ірина Констанкевич наголошує: «Підтримувати та популяризувати такі підприємства необхідно! Вони є однією з важливих складових для виведення економіки нашої країни на стабільний рівень.»

Не оминули й теми місцевих виборів у жовтні. «Громада розуміння організації роботи має. З Лілією Леошко наші погляди, що необхідно міняти менеджмент, перезавантажуватися і підбирати правильних людей, команду, які будуть мислити як місцеві патріоти і розвивати громаду економічно, співпадають», - поділилася міркуваннями Ірина Констанкевич.

Comments


bottom of page