«ВІЗИТ ПОРОШЕНКА НА ВОЛИНЬ – ЦЕ ЩЕ ОДИН ПУНКТ ЙОГО ПЕРЕДВИБОРЧОЇ ПРОГРАМИ», - ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ


 Сьогодні під час візиту президента на Волинь Томос, релігійна, духовна тема активно використовувалася якскладова передвиборчої програми. Про це в ефірі програми «Вечір з Єгором Чечериндою» на телеканалі Еспресо заявила народний депутат Ірина Констанкевич.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "ВОНИ ШАЛЕНІЮТЬ", - ВОЛИНСЬКА НАРДЕПКА ПРО САНКЦІЙНІ СПИСКИ РОСІЇ

«Політика у храмі, зустрічі з людьми по спискам, обіцянки зробити дорогу, вирішити питання (до речі, непрезидентського функціоналу) - це все елементи передвиборчої агітації, піару. Подібна ситуація спостерігається і у Верховній раді, де політики використовують парламентську трибуну лише для власного передвиборчого піару», - наголосила нардеп.

Влада не обмежуються лише такими технологіями впливу на потенційних виборців, активно використовується адмінресурс та інші методи роботи, які далекі від цивілізованих. Власне, це все не нове. Ще свіжі в пам"яті спогади про виборчі технології, махінації Януковича.

Нагадаємо, що сьогодні президент Петро Порошенко 15 січня в рамках так званого «Томос-туру» прибув із візитом на Волинь, де побував у Луцьку, Ківерцях та Рожищі.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook