top of page

В АНТИКОРУПЦІЙНОМУ СУДІ НЕ МАЄ БУТИ РУЧНИХ МЕХАНІЗМІВ, - ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ


Верховна рада України ухвалила в другому читанні законопроект про Антикорупційний суд. За нього проголосувало 315 народних обранців, всього 25 нардепів були проти. Попередньо Прем’єр-міністр Володимир Гройсман був навіть готовий піти у відставку у разі негативного рішення. Дехто з депутатів вважає, що саме ультиматум прем’єра змінив розклад інтересів у парламенті. Про це йдуться у сюжеті ТРК «Аверс».

Документом передбачається створення в Україні Антикорупційного суду, який розглядатиме справи передані з Національного антикорупційного бюро України, а також ті, які проходять по корупційних статтях. Якщо закон вступить у дію, то 2019-й мА стати роком винесення перших корупційних та публічних справ на які довго чекав український народ.

Серед позафракційних депутатів «за» голосувала і народний депутат Ірина Констанкевич.

«Банкова наполягала на президентському варіанті, так, як це мав бути ручний Антикорупційний суд. Вдалося відстояти кількісні параметри та в самому законі те, на що міжнародні спостерігачі будуть реально впливати. В середині Антикорупційного суду не має бути ручних механізмів, треба щоб він був об’єктивним, чесним і послідовним. Мені теж хочеться в це вірити, як і всім депутатам українського об’єднання патріотів УКРОП, які віддали свої голоси за створення Антикорупційного суду», - наголосила Ірина Констанкевич.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comentários


bottom of page