top of page

В ОБЛАСНІЙ РАДІ ПІДТРИМАЛИ ІНІЦІАТИВУ ВІДЗНАЧЕННЯ ЮВІЛЕЮ ЄВГЕНА СВЕРСТЮКА


Волинська обласна рада підтримала пропозиції Національної спілки письменників України щодо відзначення ювілею великого волинянина Євгена Сверстюка.

Про це стало відомо під час засідання постійної комісії з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім'ї, молоді, спорту та туризму.

«Ми просимо обласну раду з метою популяризації життя та творчості Євгена Сверсюка виступити ініціатором програми відзначення ювілею видатного волинянина. Незабаром вийде дві його книги на Волині, а творчість Євгена Сверстюка є неоціненною », - наголосив видавець та товариш Євгена Сверстюка Андрій Криштальський.

Члени комісії підтримали таку ініціативу та зауважили, що ювілей видатного волинянина слід відзначити на високому рівні.

Нагадаємо, що ініціатором відзначення 90-річчя Євгена Сверстюка на державному рівні стала народний депутат Ірина Констанкевич звернувшись із відповідною пропозицією до профільних міністрів.

«Рік 90-річчя Євгена Сверстюка ми почали з книг письменника-дисидента, зі спілкування з дружиною щодо спільних планів на ювілейний рік і мого депутатського звернення про відзначення цього важливого для нас усіх ювілею на державному рівні. Чому важливого? Це письменник, публіцист і журналіст, який своїм життям і діяльністю формував те, що у нас у великому дефіциті - українську еліту», - наголосила Ірина Констанкевич.

Comments


bottom of page