top of page

В ОДЕРАДАХ НАПЕРЕДОДНІ 1 ВЕРЕСНЯ ПОГРАБУВАЛИ ДІТЕЙ, А «НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА» ЛИШЕ НА ПАПЕРІ


Для школярів села Одеради – нова українська школа починатиметься хіба тільки з назви. Вночі невідомі залізли до місцевого навчального закладу та вкрали новенький ноутбук – то був єдиний атрибут до новітнього навчання для першокласників.

1 вересня стартувала наймасштабніша реформа Міністерства освіти – «Нова українська школа». Проте, здебільшого учні з маленьких сіл можуть лише позаздрити міським одноліткам, адже до невеличких навчальних закладів фінансування просто не дійшло. Учням Одерадівської ЗОШ, що у ківерцівському районі не пощастило вдвічі. Вночі невідомі вдерлися до приміщення школи, розбили вікно і викрали техніку.

Саме цього дня до Одерад із робочим візитом приїхала народний депутат Ірина Констанкевич.«Потрапили ми в прикрий момент, бо вночі обікрали школу, тому нам не вдалося подивитися готовність навчального закладу до першого вересня, до «Нової української школи». Стало відомо, що злодії поцупили ноутбук, розбили вікно. Та виявляється, що в Одерадах немає не тільки ноутбука, але й немає нових меблів, оргтехніки. По суті – це одне із багатьох десятків сіл, де «Нова українська школа для першокласників буде починатися з назви», - зауважила Ірина Констанкевич.

Ірина Констанкевич втішила одерадівських школярів – ноутбук у них буде, оскільки у першачків відібрали єдиний атрибут «Нової української школи» нардеп пообіцяла виділити кошти зі свого депутатського фонду і придбати учням навчальну техніку.

За матеріалами ТРК Аверс

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page