top of page

В УКРОПі ПІДВЕЛИ ПІДСУМКИ 2018-ГО РОКУ ТА ВИЗНАЧИЛИ ПЛАНИ НА МАЙБУТНЄ


Під час робочого візиту до Ківерцівського Любешівського та Маневицького районів народний депутат Ірина Констанкевич зустрілася з партактивом УКРОПУ.

Участь у підсумковій нараді взяли депутати обласних рад, районних та селищних рад, сільські голови.

Передусім зверталася увага на такі питання, як співпраця із органами влади та робота із громадами. Для депутатів, зокрема, наголошувалося, що вони повинні активно долучатися до написання та розробки проектів, спрямованих на вирішення важливих для жителів району питань.
Поряд з цим народний депутат Ірина Констанкевич наголосила, що депутати УКРОПу повинні не лише залучати гроші у регіон, а й стежити за їх використанням.

«Дуже важливо, щоб кошти, які надішли на реалізацію того чи іншого проекту із держаного, обласного чи районного бюджетів,  були використані належним чином – раціонально, ефективно та вчасно», – сказала Ірина Мирославівна.

 «УКРОП – це величезна команда однодумців, які хочуть і можуть змінити життя Волині та України», – наголосила Ірина Констанкевич.

Також нардеп подякувала за результати роботи, окреслила основні стратегічні завдання на 2019 рік та привітали усіх із Новим Роком і Різдвом Христовим!

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

bottom of page