top of page

ГОЛОВА ОДА ВОЛОДИМИР ГУНЧИК ВВАЖАЄ, ЩО НАРДЕПИ ПОВИННІ СПРЯМОВУВАТИ КОШТИ ЛИШЕ НА ВЕЛИКІ ОБ’ЄКТИ


Голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик заявляє, що кошти, які народні депутати залучають на свої округи в рамках програми соціально-економічного розвитку, повинні спрямовуватися на 3-4 великих об’єкти області, а не розпорошуватися по селах і містечках. 

Про це він заявив під час наради щодо розподілу коштів з фонду соціально-економічного розвитку.

Варто зауважити, на 23-й виборчий округ народний депутат від УКРОПу Ірина Констанкевич залучила майже 28 мільйонів гривень. Ці гроші спрямовані на закупівлю обладнання в медичні заклади, на ремонти шкіл, освітлення вулиць, утеплення дитячих садочків та інше. Проте, на думку Володимира Гунчика, всі ці кошти повинні були надійти на будівництво кількох великих об’єктів, тобто трьох-чотирьох шкіл, вартість кожної понад 50 мільйонів гривень.

Народний депутат Ірина Констанкевич вважає, що така позиція чиновника неправильна, адже усі платники податків області рівні у своїх правах. Тому робити кілька великих об’єктів за рахунок інших – неприпустимо. На думку нардепа, на фінансування цих шкіл, кошти має знаходити, в першу чергу, облдержадміністрація в державному бюджеті та вирішувати через державний фонд регіонального розвитку найгостріші питання області – адже це її пряма функція як виконавчої влади. 

«Я постійно їжджу на свій округ і бачу всі проблеми волинських селян. Школи опалюються пічками, туалети на вулиці, амбулаторії без води. Тому я підтримую і тих, хто десятиліттями не бачив від держави жодної підтримки, жодної копійчини, і таку школу, як в Осівцях. Саме на неї я скерувала 3,5 мільйони гривень. Але ми не маємо права відмовляти і лікарні в Маневичах у придбанні мамографа, адже в цьому районі висока онкозахворюваність серед жінок, – наголошує Ірина Констанкевич. – Усі люди є платниками податків і ми зобов'язані їм допомагати. Не можна дискрімінувати одних за рахунок інших, чи обмежувати їх право на доступні соціальні послуги. Нардепи залучили кошти – подякуйте. І старайтеся, як виконавча влада, вчасно та ефективно їх використати».

Довідково. На 23-й округ за сприяння народного депутат Ірини Констанкевич протягом 2016-2017 років з фонду соціально-економічного розвитку надійшло майже 28 мільйонів гривень. З них на Маневицький район – 6 мільйонів 700 тисяч, Камінь-Каширський – 7 мільйонів 534 тисячі, Любешівський – 4 мільйони 232 тисячі, Ківерцівський – 5 мільйонів 304 тисячі. В розрізі об’єктів, кошти скеровані у 71 школу, 13 дитячих садочків, у 16 сільських клубів та будинків культури, у 21 заклад охорони здоров’я та для 28-ми інших інфраструктурних об’єктів.

Comments


bottom of page