top of page

ГРОЙСМАН ПООБІЦЯВ ІРИНІ КОНСТАНКЕВИЧ ПРИТЯГНУТИ ДО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЧИНОВНИКІВ ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ


27 вересня відбулася чергова передача Головним управлінням Держгеокадастру у Волинській області землі поза межами населених пунктів сільськогосподарського призначення з державної у комунальну власність волинським об’єданим громадам.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ДЕРЖГЕОКАДАСТРІ ЗАПЕВНЯЮТЬ, ЩО ЗЕМЛЮ АТОВЦЯМ ВИДІЛЯЮТЬ СПРАВНО Вісім волинських об’єднаних територіальних громад отримали 15 595,09 гектарів землі поза межами населених пунктів с/г призначення.

Як наголосив в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Волинській області Олесь Іващенко процес  триває і надалі земельні ділянки передаватимуть ОТГ згідно з планом-графіком.

Однак і досі блокується передача таких земель Прилісненській ОТГ. Дещо раніше прокуратура надіслала листи до Прилісненської ОТГ за 20 напрямками інформаційних документів, які стосуються права власності на земельні ділянки, школи, встановлення ігрових майданчиків, сертифікатів на ці майданчики тощо. Селищний голова Ігор Терещенко називає це тиском через рішення громади співпрацювати з КП "Волиньприродресурс", а Держгеокадастр і далі продовжує блокувати передачу земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність Прилісненської об’єднаної територіальної громади.


У ситуацію довелося втрутитись Ірині Констанкевич. Нардеп із трибуни Верховної ради із депутатським запитом звернулася до Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана під час години запитань до уряду.

«Упродовж нинішнього року я неодноразово зверталася до Вас із питанням блокування передачі земель сільськогосподарського призначення ОТГ у Волинській області, зокрема останній мій депутатський запит, Ви переадресували Держгеокадастру. Я звертаюся до Вас, бо відповідь, яку я отримала від пана Колотіліна свідчить про те, що або вони не розуміють суті питання, або вони свідомо підставляють Вас. Останній абзац відповіді констатує, що їм дійсно треба здійснити передачу і вони про це знають, що це за рівеь ТОП-чиновників, що ігнорують Ваше доручення і говорять, що повністю безпорадні», - обурювалася Ірина Констанкевич.


Володимир Гройсман наголосив, що на засіданні уряду було прийнято рішення про передачу земель за межами населеного пункту в ОТГ.

«До кінця року стоїть завдання 100 відсотків передати землі в ОТГ, я подивлюсь цю відповідь і ми її повторно розглянемо в секретаріаті уряду і якщо там є проблеми будемо притягати до відповідальності», - пообіцяв Володимир Гройсман.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page