top of page

ГРУША З РОДИННОГО САДУ КОСАЧІВ ТЕПЕР Є І В КІВЕРЦЯХ27 березня 2021 року біля Ківерцівського краєзнавчого музею було висаджено саджанець, взятий зі старої груші, яку посадила сестра Лесі Українки Ізидора Косач на батьківському обійсті в Колодяжному.


Акція до 150-річчя від дня народження Лесі Українки «І проросте пагіння з минулого у майбуття…» з вирощування саджанців Ізидориної груші була ініційована Остапом Михацем - селекціонером та співзасновником журналу «Сонце Сад».


У контексті відзначення 150-річчя від дня народження великої поетеси Ківерцівський краєзнавчий музей підтримав цю ініціативу.


На сьогодні вже понад два десятки таких саджанців груші-«спасівки» висаджено у різних куточках Волині, Рівненщини та Житомирщини - у тих місцях, де перебувала Леся Українка та її родина.


«Ми переконані, що «Лесина груша» обов’язково прийметься і виросте на радість усім жителям громади», - зазначив заступник Ківерцівського міського голови, член політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ» Віктор Лисюк, який разом зі своєю донечкою висаджував саджанець.


Comments


bottom of page