top of page

ДЕНЬ АРХІТЕКТУРИ УКРАЇНИ


Архітектура - це тренд для будівель і еволюційний дороговказ поколінь. Українська архітектура пройшла чималий шлях і на кожному етапі свого становлення майстри уміло організовували простір.

Вікентій та Олександр Беретті, Микола Терещенко, Олексій Бекетов, Василь Кричевський, Олександр Кобелєв - ті люди, яким ми завдячуємо, коли гуляємо вуличками міст України і наше око милують витончені архітектурні споруди.

Іван Демиденко, Святослав Сухоставець, Василь Маловиця, Ростислав Метельницький, Лев Санжаров - цим людям ми завдячуємо, коли мандруючи Волинською областю і, зокрема, 23 округом бачимо різноманітні архітектурні пам‘ятки.

Ці перлини архітектури, які ми отримали у спадок необхідно рятувати, реставрувати та популяризувати, аби суспільство знало, якими унікальними скарбами володіє. У моєму окрузі такими перлинами є Олицький замок та костел Святої Трійці, В‘їзна брама у Любешові, церква Різдва Пресвятої Богородиці у Камінь-Каширському, костел Зіслання Святого Духа у Маневичах, костел Пресвятого Серця Ісуса Христа в Ківерцях.

Comments


bottom of page