top of page

«День працівника текстильної і легкої промисловості»


Сьогодні мене вразили колекцією вишиванок з узорами Олени Пчілки, які до Дня незалежності та 150 річчя Лесі Українки, вишивають на підприємстві «Едельвіка». Дивовижної краси речі! Зроблю і собі такий дарунок, згодом....

А сьогодні ми з місією....

День працівників текстильної і легкої промисловості відзначатимемо у неділю 14 червня. Це гарна нагода привітати працівників найпотужнішого підприємства «Едельвіка» і особисто пана Юрий Переходько.

 «Едельвіка» - це якість, краса, смак, фантазія. Тут усе сучасне, оригінальне і без перебільшення - найкращі вироби.

Вперше я приїхала на це підприємство, коли ще не була депутаткою... І закохалася у ці красиві речі: вишиті сорочки, сукні, костюми.... Тут багато цікавого - на усі смаки і гаманець...

 Та найбільше я подивована людьми, які творять цю красу, і працею головної людини - Юрія Переходька - керівника від Бога, який створив це підприємство, зібрав колектив талановитих молодих людей.

За відповідальне ставлення до викликів сучасності, розвиток вітчизняного виробництва, пропагування українських національних традицій та з нагоди Дня працівників легкої промисловості вручила подяки голові правління приватного акціонерного товариства «Едельвіка» Переходьку Юрію Анатолійовичу, розкрійниці Кривенчук Людмилі Іванівні, вишивальниці Лібенецькій Оксані Володимирівні, кравчині Соловенюк Вірі Степанівні, ткачині Максимчук Валентині Василівні.

Бажаємо процвітання і надалі!!! Сили і творчої наснаги!!!!

Komentar


bottom of page