top of page

ДЕНЬ СЕЛА БУДКИ ВІДСВЯТКУВАЛИ РАЗОМ З ІРИНОЮ КОНСТАНКЕВИЧ


Цими днями село Будки, що у Маневицькому районі, відсвяткувало свій  228-ий день народження. Мальовнича поліська місцина, порядок та чистота, будиночки, які заховалися за клумбами квітів та зеленню – перше, що спадає на думку, коли сюди потрапляєш. Тут шанують і пам’ятають свою історію. Тому до відзначення дня села підходять завжди  відповідально. У концертно-розважальній програмі з такої нагоди задіяні і дорослі, і малі. Завітала на свято і народний депутат України від УКРОПу Ірина Констанкевич.

Ірина Мирославівна, вітаючи будківчан з Днем села побажала їм добра, усіляких гараздів, щастя, божої благодаті та віри. «Для того щоб вірити в краще майбутнє нам потрібні щодня маленькі перемоги, – додала народний депутат. –  Бережіть один одного, підтримуйте і пам’яйтайте, що тільки разом великою поліською поліською українською родиною ми переможемо зовнішнє зло та зможемо утвердитися як єдина нація».

З нагоди свята Будківський будинок культури отримав від Ірини Констанкевич подарунок – сертифікат на нове вбрання для сцени, яке нині вже шиють.

Користуючись нагодою, народний депутат також зустрілася з керівництвом Будківської школи. Тут навчається майже 200 діток.

Директор навчального закладу Володимир Касьян подякував Ірині Мирославівні за підтримку їхніх учнів – завдяки нардепу деякі школярі мали можливість побувати на екскурсії у Верховній Раді та Києві, відпочити у таборі «Артек-Буковель».

Школа у Будках  досить гарна. Але, зважаючи на мізерне фінансування освіти, доробити тут усе своїми силами не завжди вдається. Володимир Касьян зауважив, що нині і батьки, і громада села міркують над питання придбання нових стільців у актову залу. Ті, що є, – дуже старенькі і вже давно втратили свій естетичний вигляд.

Ірина Констанкевич запропонувала скласти кошторис. Як один з варіантів вирішення питання зауважила, що можна розглянути участь у проекті фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» «Ініціативні громади». Частину коштів тоді вдасться залучити через фонд, частину – шукати розуміння у громади, а ще частиною долучиться і вона.

Comments


bottom of page