top of page

ДЕНЬ СЕЛА – ЦЕ СВЯТО ДЛЯ ВСІХ, ХТО ТУТ НАРОДИВСЯ І ВИРІС, ХТО ПРИЇХАВ КОЛИСЬ, ЩОБ ЗАЛИШИТИСЯ НАЗАВЖД


День села – особливе свято, яке об’єднує всіх хто любить свою малу Батьківщину, своє село, тих людей, чиєю працею воно створювалось. Сьогодні 440 років із першої писемної згадки відзначало село Сильне, що у Ківерцівському районі. У місцевому клубі зібралися і старі і малі.

Привітати сильчан із Днем села приїхала і народний депутат Ірина Констанкевич.


«День села – це свято для всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у місці з особливим колоритом, традиціями і славною історією. Усі досягнення, якими багате село, складаються із щоденної праці, знань і талантів його мешканців. У такі свята кожен відчуває себе частиною великої родини. Нехай живе ваше рідне село, народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди похилого віку.  Нехай щастя, любов та достаток живуть у кожній його вулиці, у кожному домі, у кожній родині», - наголосила у вітальному слові Ірина Констанкевич.

Традиція святкувати День села побутує у кожному населеному пункті Ківерцівського району, а от тут вже кілька років не святкували. Відтепер жителі села Сильне матимуть своє свято, адже кожне село повинно знати свою історію, люди мають об’єднуватися з добрими намірами, згадати свого діда-прадіда, чи визначитися, як жити далі.

Справжній святковий настрій присутнім дарували місцеві аматорські колективи та артисти Ківерцівського районного будинку культури.

Існує така тенденція, що в малих селах подібні свята проходять задушевно і щиро, а все тому, що люди добре знають один одного, вітаються при зустрічі та допомагають один одному за потреби. І в цьому ми ще раз переконалися, побувавши на святкуванні.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page