top of page

ДЕПУТАТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ ВИМАГАЮТЬ ПРИЗНАЧЕННЯ ВИБОРІВ У ЛУЦЬКУ


Сьогодні під час засідання Верховної Ради волинські обранці громади Ігор Гузь та Ірина Констанкевич вимагали у парламенту призначення виборів у місті Луцьку.

Нагадаємо, колишній міський голова Луцька Микола Романюк помер 3 лютого минулого року. 8 червня у Верховній Раді зареєстрували постанову про призначення позачергових виборів мера міста на 24 вересня 2017 року, однак Верховна рада не проголосувала за призначення виборів. «Вже більше року у місті Луцьку немає міського голови, а український парламент не може прийняти рішення про вибори у місті Луцьку. Я звертаюся до Андрія Парубія і Петра Порошенка дати команду фракції БПП підтримати питання виборів в Луцьку», - наголосив Ігор Гузь

Відсутність законного голови Луцька – це проблема не лише міста з понад двомастами тисячами мешканців, а й народних депутатів, які представляють Волинську область у Верховній Раді.

«Ми несемо відповідальність за долю міста й повинні не лише контролювати процес призначення виборів, а й вчасне їх проведення», – заявила Ірина Констанкевич.

Народні обранці заявили, що готові блокувати трибуну парламенту допоки не буде виконана їхня вимога.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page