top of page

ДЕПУТАТ ПОВИНЕН ЇХАТИ ДО ЛЮДЕЙ, ЩО НАДАЛИ ЙОМУ «МАНДАТ ДОВІРИ», - ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ


Під час робочого візиту до Камінь-Каширського району народний депутат Ірина Констанкевич в приміщенні місцевого клубу провела зустріч з громадою села Підріччя, адже проблем тут не менше як у інших.

Найперше парламентар відзвітувалася перед громадою за зроблене,  адже переконана, що кожен депутат повинен їхати до людей, що надали йому «мандат довіри». За два роки роботи в парламенті Ірині Констанкевич вдалося залучити на свій округ більше як 46 мільйонів гривень. За оцінками громадських організацій нардеп від 23 округу входить до найактивніших депутатів парламенту, а це: десятки законопроектів, сотні реалізованих соціальних проектів, тисячі звернень від людей і десятки тисяч подоланих кілометрів доріг волинського Полісся задля безпосереднього спілкування з громадами.

Ірина Констанкевич переконана, що таке спілкування з людьми дає можливість дізнаватися про реальні проблеми волинського Полісся та допомагати у їх вирішенні.

Та попри все у Підріччі, як і у кожному селі, проблем вистачає, адже у кожного болить своє. Серед найважливіших питань, як турбують місцевих мешканців –  відсутність автобусного сполучення, бездоріжжя, вуличне освітлення, закриття ФАПів і багато іншого.

Нещодавно за підтримки нардепа та фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» у селі Підріччя зявилася нова зупинка, а в школі новий котел. Тепер взимку місцевим дітям не доведеться мерзнути.

«Поставила собі за мету відвідати всі села свого виборчого округу. До людей треба їхати, чути їх і допомагати», - переконана Ірина Констанкевич.

Сільський голова Володимир Ніщик запевняє, що всі їх ініціативи знаходять підтримку у нардепа, а місцеві мешканці щиро радіють такому візиту, адже народні депутати до них в село ще не приїздили.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page