top of page

ДЕПУТАТ ПОВИНЕН ЇХАТИ ДО ЛЮДЕЙ І РАЗОМ З ГРОМАДОЮ ВИРІШУВАТИ ЇХ ПРОБЛЕМИ, - ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ


Хлібом та сіллю зустрічали народного депутата Ірину Констанкевич у селі Брониця, що у Камінь-Каширському районі. Найперше обраниця громади відзвітувала перед громадою: за два роки роботи в парламенті нардеп розглянула понад тисячу звернень від людей, стала автором чи співавтором понад 100 законопроектів, а більшість депутатських ініціатив стосувалися саме українського села.

«Я вже побувала практично у всіх селах свого округу, бо кожне село має свої проблеми, про які я маю знати. На моє переконання, депутат повинен їхати до людей і разом з громадою вирішувати їх проблеми», - переконана Ірина Констанкевич.Подяками народного були нагороджені найактивніші жителі села, зокрема, відомий краєзнавець, уродженка села Кримно Олександра Кондратович, авторка багатьох книг, зокрема і про Камінь-Каширський район, Людмила Мельницька, яка протягом 40 років не зраджувала клятві Гіпократа, турбуючись про здоров’я людей, а також сільський голова Петро Кошелюк, який протягом багатьох років активно працює на благо місцевої громади.

Майже дві години тривала зустріч нардепа з громадою, бо поговорити було про що, а це і пенсійне забезпечення, заробітні плати, освіта, створення ОТГ, харчування дітей-чорнобильців.

За два роки роботи в парламенті Ірині Констанкевич вдалося залучити на округ майже 47 мільйонів гривень, зокрема, 15 мільйонів на Камінь-Каширський район.

Також Ірина Констанкевич є автором законопроекту про заробітні плати працівникам дошкільних навчальних закладів, який передбачає її підвищення до рівня трьох заробітних плат.

Громада села Брониця залишилась задоволеною роботою свого виборчого округу, адже переконані, що Ірина Констанкевич гідно представляє їх інтереси у парламенті.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page