top of page

ДИТЯЧИЙ САДОЧОК, БУДИНОК КУЛЬТУРИ ТА ОЗЕРО: ЩО ТУРБУЄ СЬОГОДНІ ЖИТЕЛІВ СЕЛА КАЧИН


Село Качин чи не найбільше у Камінь-Каширському районі, славиться своїми добрими людьми. В рамках робочого візиту сюди завітала і народний депутат Ірина Констанкевич. На порозі місцевої школи нардепа зустрічає сільський голова Олександр Войтюк разом із громадою. Як і у кожному селі волинського Полісся проблем тут вистачає, та попри це, люди у Качині щирі та усміхнені.


З народним депутатом поговорили про все – політику, економіку, господарство. Серед найбільших проблем, які сьогодні турбують качинців – це відсутність дитячого садочка, бо на сьогодні в селі вже налічується 86 дітей дошкільного віку. Однак справа вже рушила з місця і у перспективі перепрофілювання сільського бару на садочок після проведення відповідних процедур. 

Потребує ремонту і сільський будинок культури, що об’єднує в собі також ФАП і бібліотеку. Ірина Констанкевич пообіцяла виділити кошти із соцеконому на заміну вікон.

Також сільський голова показав «перлину» і гордість селища – місцеве озеро, яке потребує очистки. Ірина Констанкевич порадила готувати проект на Міністерство екології, яке й повинно передбачити кошти на такі потреби.

Турбує селян і перекриття даху місцевої школи, який вже давно вийшов з ладу. Домовились про те, що розпочнуть підготовку проектно-кошторисної документації на проведення необхідних робіт.


Після офіційної зустрічі народний депутат Ірина Констанкевич ще довгий час проводила і особистий прийом громадян, бо в кожного болить своє: хтось потребує допомоги на лікування, інші не мають за що жити через мізерні пенсії та зарплати, а третім потрібно, щоб їх просто вислухали.


«Усі питання, які порушують люди стосуються одного – це бідність і на превеликий жаль вона стає все більшою. Мізерні пенсії, зарплати, відсутність роботи доводить людей до відчаю. А причиною всьому – корупція, що з кожним днем поглинає нашу країну. Всі ці питання один народний депутат не в змозі вирішити, однак, я робитиму все можливе й неможливе аби допомогти цим людям», - запевнила Ірина Констанкевич.

Comentários


bottom of page