ДИТЯЧИЙ САДОЧОК В ДАЧНОМУ: ПРОЄКТ ВА-БАНК


«Ще 19 липня 2019 року на місці садка було поле, їздив ескаватор і ми тримали в руках паспорт об‘єкта», - ділиться спогадами народна депутатка Ірина Констанкевич.

У планах було здати дитячий садок в 2020 році. Минув рік. Тепер дошкільний навчальний заклад зможуть відвідувати діти. Здавалося б нездійсненно і нереально. Але маємо результат: садочок збудований, облаштовані харчоблок, санвузли, дитячі майданчики.

На будівництво дитячого садка вдалося залучити кошти Державного фонду регіонального розвитку. Загальна кошторисна вартість становить 31 млн 320 тис гривень.

Окрему подяку Ірина Констанкевич висловлює ТОВ «Волиньекобуд» на чолі з директором Михайлом Шипеликом та будівельникам, які за короткі терміни втілили мрію в реальність.

Ірина Констанкевич переконана, коли є бажання зробити добру справу, то і на шляху до реалізації задуму всі обставини сприяють успіху. «Радію, що діти зможуть відвідувати такий затишний садочок, радію, що і батькам не потрібно буде відвозити малят до сусідніх сіл. Робимо реальні справи на місцях», - зазначає нардеп.