ДИТЯЧИЙ САНАТОРІЙ «ДАЧНИЙ» ПОТРЕБУЄ ДОДАТКОВОГО ФІНАНСУВАННЯСанаторій «Дачний» розташований в с. Жабка, Ківерцівського району Волинської області щороку надає комплекс реабілітаційних заходів для понад 1000 дітей.


Заклад уклав Договір із Національною службою здоров’я України по пакету послуг №27 «Медична реабілітація дітей від трьох років з ураженням нервової системи», за яким сума щомісячного відшкодування становить 196 529, 10 грн. Проте, коштів, що надходять від Національної служби здоров’я України по пакету послуг недостатньо для забезпечення функціонування санаторію. Потрібно значно більше.


Тому народна депутатка Ірина Констанкевич скерувала депутатський запит до Міністра соціальної політики Марини Лазебної, аби міністерство забезпечило видатки на реабілітацію дітей з інвалідністю для санаторію у 2021/22 роках.


Довідково: У Волинській області медичної реабілітації потребує понад 2900 дітей з інвалідністю, пов’язаної із паталогією нервової системи, опорно-рухової системи та вродженими аномаліями розвитку.